Сьогодні, 18 січня, кримськотатарського активіста Едема Бекірова повернули з Сімферопольської лікарні імені Семашка до спецблоку Сімферопольського СІЗО.

Про це у  Facebook повідомила український омбудсмен Людмила Денісова.

Зокрема, вона наголосила, що занепокоєна настільки швидким оглядом, який тривав три доби замість двох тижнів.

Разом з тим, Денісова повідомила, що про стан політв'язня поки нічого не відомо, утім його донька вже отримала перелік необхідних медикаментів, які родичі передадуть йому завтра.

"Отримала інформацію від адвоката Едема Бекірова. Кримського татарина, інваліда першої групи, без ноги та з чотирма шунтами в серці повернули з Сімферопольської лікарні імені Семашка до спецблоку Сімферопольського СІЗО", - написала уповноважена Верховної Ради з прав людини.

Окрім того, Денісова надіслала запит уповноваженому з прав людини в РФ Тетяні Москальковій щодо надання копії медичного висновку й наполегливо закликала сприяти забезпеченню Бекірова повноцінним лікуванням.

За її словами, адвокат зможе відвідати активіста лише наступного тижня.

15 січня незаконно заарештованого в окупованому Криму українського активіста Едема Бекірова вивезли до лікарні ім. Семашка.

Нагадаємо, Едема Бекірова заарештували 13 грудня. Його звинувачуютьу незаконному придбанні, зберіганні й носінні боєприпасів і вибухових речовин.