Політичне об`єднання „Галицький вибір” вимагає від Президента України, ВРУ та нового уряду прийняти закон про люстрацію.
Про це йдеться у резолюції, яку сьогодні у Львові на віче з нагоди Дня соборності України зачитав голова ЛОО партії „Єдність” Роман Пак.
Організатори віча також вимагають „притягти до кримінальної відповідальності усіх посадових осіб, які організували сепаратистські акції і закликали до розділу України і виходу зі складу України областей і цілих регіонів; притягти до кримінальної відповідальності усіх, хто організував і реалізував фальсифікацію виборів Президента України 31 жовтня та 21 листопада 2004 року; недопущення на керівні посади в центральних органах і в регіонах осіб, які в період правління Кравчука та Кучми проводили антидержавну, антинародну діяльність; призначення керівників обласного та районного рівнів проводити прозоро з попереднім висвітленням в ЗМІ з врахуванням професійності, чесності і патріотизму”. Представники „Галицького вибору” вимагають від нової влади відновлення в паспортах графи „національність”, перевірки законності приватизації об’єктів державної власності та при порушенні законів провести реприватизацію.
„Акти злуки України має велике значення на сьогоднішній день у зв’язку з тим, що Україна розколена на Південно-східну, Західну та Центральну. З сьогоднішнього хотілось би започаткувати об`єднання українського народу”, — відзначив сьогодні під віча лідер політичного об`єднання „Галицький вибір” Юрій Шухевич.
Сьогодні у Львові відбулось народне віче з нагоди 86-ї річниці від дня проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР.
Організатором віча виступило політичне об`єднання „Галицький вибір”. До складу політичного об’єднання входять представники громадськості Львова та ЛОО партії „Єдність”.
Участь акції взяли понад 200 осіб.