Керівництво футбольного клубу „Карпати” висловило свій відвертий протест щодо затягування Львівською обласною радою вирішення питання про передачу у користування клубу певних будівель та земельних ділянок.
Про це заявили гендиректор ФК „Карпати” Богдан Федоришин та головний тренер „Карпат” Юрій Дячук-Ставицький на прес-конференції сьогодні.

„На останній сесії Львівської облради питання про передачу у користування ФК „Карпати” 4 об’єктів було внесено до порядку денного, проте остаточного рішення так і не було прийнято. Мало того планувалось навіть зняти розгляд питання, яке стосувалось ФК, із порядку денного, за що проголосувало 35 депутатів. Очевидно, що ані Львівські високопосадовці, ані сам голова ЛОДА Петро Олійник, не готові йти назустріч ФК «Карпати», ― сказав гендиректор клубу Богдан Федоришин.

„Це ніщо інше, як політичні репресії”, ― каже бізнесмен.
За словами Федоришина, більшість будівель та земельних ділянок, які можуть стати у пригоді „Карпатам”, не використовуються у корисних цілях, а деякі з них частково чи повністю зруйновані.

Серед об’єктів, які цікавлять керівництво клубу ― офісне приміщення за адресою Винниченка 14 (клуб протягом всього свого існування так і не мав власного офісу, а зараз орендує приміщення на Водогінній 2, щомісячно сплачуючи 10 тис. грн., ― „ПТ”).
Другий об’єкт, який керівництво клубу готове „взяти під своє крило” і у перспективі збудувати там спортмістечко — це ділянка на вулиці Замарстинівській (в минулому спорткомплекс „Спартак”). Наступними об’єктами, які б могли стати у пригоді ФК – зруйнована база відпочинку „Янів” площею 7 га та в готелі „Замок Лева”

21 червня відбудеться засідання сесії Львівської обласної ради, на якій буде розглянуте питання про передачу в експлуатацію ФК „Карпати” вищезгаданих об’єктів.
Засідання сесії планують відвідати гендиректор „Карпат” Богдан Федоришин та головний тренер команди Юрій Дячук-Ставицький.

Прес Тайм