За плечами 10 років у бізнесі, у проміжках між цим – невдалі спроби влізти у львівську політику, і нарешті перед ним відкрився новий шлях – невідоме майбутнє у державній службі. Він – це Юрій Бучко, заступник нещодавно обраного голови Львівської облдержадміністрації, ставленика президента – Максима Козицького. Саме його постать потрапила цього разу під пильне око та у міцні лещата журналістів проекту «НАГОЛО» на телеканалі «НТА».

Юрій Бучко насправді чоловік непростий. Адже до свого «нового» шефа чиновнику, як виявилось, не звикати, бо із ним він знайомий вже не один рік, і до того, як очолити державну посаду, працював юристом та юрконсультом у численних компаніях бізнес-імперії родини Козицьких.

Майно у чиновника-початківця немаленьке, і недешеве: квартира у новобудові, вартістю близько 700 тисяч гривень та площею 94,3 метри квадратні, трохи менший за площею будинок – 78,8 метрів квадратних, у селі Баранівці, що розміщене неподалік від кордону з Польщею, де чоловік народився та виріс, і в якому зараз проживають його батьки, а також гаражне приміщення – 2,8 квадратів. І ще у власності Бучка, а точніше, його дружини, є й об’єкт незавершеного будівництва, а щоб було зрозуміліше – квартира у майбутній новобудові, площею майже 70 метрів квадратних.

Згідно із декларацією, перший в житті автомобіль у Юрія Бучка з’явився зовсім нещодавно, незадовго після того, як чоловік очолив посаду у ЛОДА. Свою Шкоду Октавію А7 2017 року випуску він придбав у травні цього року у компанії «Карпатський вітер», якій свого часу надавав юридичні послуги, і яка належить очільнику облдержадміністрації Максиму Козицькому. Бо, за версією чиновника, раніше у нього не було потреби у власній автівці. На попередній роботі Бучко обходився службовою машиною, а коли виникала потреба поїхати в особистих, неробочих справах, користувався громадським транспортом. Однак, на питання журналіста про те, скільки сьогодні коштує проїзд у громадському транспорті, чоловік зніяковів, почервонів, і після кількасекундної паузи, із косим поглядом на свою помічницю, вичавив зі своїх вуст ту нещасну цифру – «сім гривень».

Бізнесу ні в дружини, ні в батьків чиновника – немає. Усі вони доволі прості люди. Дружина Бучка Наталія працює в «Альфа-банку», щоправда, на якій саме посаді, Юрій Богданович чи то забув, чи то не знав. Батьки ж держслужбовця живуть у селі, займаються господарством, отримують пенсію, і трохи підпрацьовують: тато – будівельник за освітою, є завгоспом у школі, а мати – медсестра, працює у лабораторії. Проте журналістам вдалося знайти ще один цікавий факт. Так, у витязі із майнового реєстру на ім’я батька чиновника, ми побачили, що чоловік є власником чотирьох земельних ділянок, загальною площею 1,74 га, які розташовані у Львівській області, в Самбірському районі, видані Воле-Баранецькою сільською радою. Сам Юрій Бучко заперечив цей факт, і зазначив, що його батьку належить лише одна земельна ділянка, і більше їх у нього ніколи не було. Співпадіння це чи ні та більше про статки Юрія Бучка – дивіться у програмі «Наголо» за посиланням нижче:

Довідка: "Наголо" – це ще один проект команди розслідувачів телеканалу НТА. Відтепер кожної середи о 20:10 журналісти розповідатимуть, де живуть українські чиновники, якими автомобілями користуються та що ще приховують між рядків офіційних декларацій. Команда проекту “Наголо” працює з десятками відкритих баз даних, детально вивчає нерухомість, статки та бізнес не лише чиновників, але й їхніх найближчих родичів, яких посадовці, зазвичай, не згадують у своїх деклараціях.