На переконання націоналістів, чинна влада не вчиться на помилках попередників – замість того, щоб посилювати обороноздатність і запроваджувати санкції проти держави-агресора в самій Україні, влада думає про чергові поступки Кремлеві, повідомляє прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Під час виступу Андрій Іллєнко констатував: сучасні політики не зважають або не знають історії ХХ століття, зокрема Європи перед Другою світовою війною. «Якби ці владці бодай трохи орієнтувалися в історії передвоєнної Європи, то знали б: усі спроби так званого замирення агресора, поступок йому задля нібито припинення його експансіоністської політики завершилися повним провалом – початком війни. Тому політика, яку нині провадять деякі західні політики та керівництво Української Держави, хибна у своїй основі, бо не враховує історичного досвіду й простого факту, що Росія є агресором за своєю суттю. Російська Федерація в тому вигляді, як вона існує, є імперською державою, і ця імперія ніколи не миритиметься з існуванням дійсно незалежної суверенної України.

Зараз треба дбати не про поступки агресору, а про посилення нашої обороноздатності, про те, як долати політику подвійних стандартів у власній країні, бо на Сході України – війна, а в тилу безперешкодно діє російський бізнес, російські ЗМІ, п’ята колона Кремля й далі провадить підривну антиукраїнську діяльність», – заявив Андрій Іллєнко.

Своєю чергою, Михайло Головко підкреслив, що влада фактично нічого не робить, аби дати адекватну відповідь агресору.

«Чинна влада фактично не вживає жодних заходів, щоб дати адекватну відповідь агресору. Навіть рішення про визнання Росії агресором, яке не має жодних юридичних наслідків, було ухвалено через силу. На жаль, на цьому все й завершилося. До прикладу, законодавчі ініціативи, які підготувала «Свобода» для посилення обороноздатності, ігнорують. Влада не запроваджує санкції проти агресора всередині нашої країни, немає жодних обмежень для російського бізнесу в Україні – у цьому напрямі влада не зробила жодного кроку. Наші пропозиції щодо закриття кордону з Росією, розірвання дипломатичних відносин влада так само ігнорує», – зазначив Михайло Головко.