Полковника СБУ "Альфа" Андрія Расюка було затримано з підозрою на в підготовці вбивства генерала Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова на замовлення колишнього заступника Служби безпеки Дмитра Нескромного.

Про це написав журналіст Юрій Бутусов у Facebook.

Як зазначає журналіст, Расюк нібито збирався передати гроші за вбивство "правої руки" голови СБУ Івана Баканова - начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова, який недавно отримав звання бригадного генерала.

У спецслужбі заявили, що вбивство начебто замовив колишній заступник Баканова Дмитро Нескромний, який перебував на посаді Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ. Наразі його оголошено у розшук.

Бутусов також пояснив, що причиною для таких дій є боротьба між вищими чинами Служби безпеки за контроль над потоками коштів від "кришування" тіньового бізнесу. Журналіст зазначив, що на почату минулого року головним у "кришуванні" був Нескромний, але протягом останнього року всі сфери тіньового бізнесу СБУ підім'яв Андрій Наумов, який вважається близьким другом і "правою рукою" голови СБУ Івана Баканова.

В СБУ наразі не підтвердили інформацію щодо затримання Наумова.

Читайте більше новин України та світу на Вголосі: