Фотографію автомобіля «Toyota Prado» зі свердловськими держномерами обговорюють також у мікроблозі «Twitter», повідомляє «Znak».

Користувачі пишуть, що в цьому автомобілі містом возять полонених українських військових. Знімок виклав користувач аlexmazuka.

Автомобільний номер транспортного засобу, Т310ТС 96 RUS, згідно з даними ДІБДР, у Свердловській області було зареєстровано на автомобіль «Nissan Juke», який належав Едуарду Коридорову.

Коридоров – журналіст і піарник з Єкатеринбурга, який працював прес-секретарем компанії «Уралкалий», потім був директором Першоуральського новотрубного заводу із взаємодії з органами влади та громадськими організаціями. 2013 року Коридоров поїхав працювати в Україну в холдинг СКМ, що належить українському олігарху Рінату Ахметову. Згідно з акаунтом Коридорова в соцмережі «LinkedIn», його останнє місце роботи – директор зі зв'язків з громадськістю та регіональному розвитку МД ТОВ «Метінвест холдинг» (належить до групи СКМ).

Утім, згідно з даними ДІБДР, зазначений номерний знак досі повинен стояти на автомобілі «Nissan Juke».

Як писав «Вголос», користувачі соцмереж виявили на місці вибуху на зупинці в Донецьку автомобіль із російськими номерними знаками, які зарезервовано за МВС Росії.