Актор, який публічно заявив про свою гомосексуальність в 1988 році, засудив кіноіндустрію за утиск прав меншин на екрані, пише The Guardian.

Маккеллен прокоментував дискусію на тему того, чи варто показувати молодого Дамблдора явним гомосексуалістом в сіквелі стрічки «Фантастичні тварини і де вони мешкають».

«У Голлівуді тільки недавно виявили, що в світі існують темношкірі люди. Голлівуд протягом усієї своєї історії знущався над жінками. І геїв не існує», – заявив актор.

Він також додав, що драма 1998 року «Боги і монстри» режисера Білла Кондона стала тим рідкісним винятком, коли Голлівуд підняв питання гомосексуалізму:

«Це той самий момент, коли Голлівуд нарешті визнав, що навколо є геї, хоча половина Голлівуду – геї», – сказав Маккеллен.

Відзначимо, в 2016 році Маккеллен засудив кінопремію Оскар за те, що вона не вручає нагороди відкритим геям.

«Жоден відкритий гей не отримував Оскар. Цікаво, це випадковість чи політика? Том Хенкс, Філіп Сеймер Хоффман і Шон Пенн отримували нагороду за кращу чоловічу роль, зображуючи на екрані геїв. А, може, варто дати нагороду мені за те, що я грав роль натурала?» – заявив актор.

 

«Вголос»