Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін вважає, що ніхто із діючих міністрів не залишиться на своїй посаді.

Про це він розповів у коментарі ІА "Вголос".

«Я думаю, що на таке не спроможний жодний із усіх чинних міністрів. Половину із них взагалі треба під гільйотину відправити, як, наприклад, Уляну Супрун, Лілію Гриневич або Оксану Макарову, яка є міністром фінансів. Взагалі, я вважаю, що функціональних нормальних професіоналів серед них майже немає. Трішки виділити із позитивного боку можна хіба що Володимира Омеляна, а всі інші – це просто сміття. Люди, які зараз обіймають ці посади, є або злодіями, як, наприклад, Павло Розенко чи Андрій Рева, або просто повні невігласи.» - розповів Олег Соскін.

«Аваков, у свою чергу, контролює дуже потужну силову мережу у вигляді нацполіції та нацгвардії. Такого взагалі не може бути, щоб в руках однієї особи був сконцентрований такий великий потенціал. Це треба розділити, до прикладу, національну гвардію треба взагалі вивести зі структури МВС, а саме міністерство треба повністю демілітаризувати. Тому я вважаю, що Аваков буде першим, кого відправлять у відставку.» - додав експерт.

Весь текст можна прочитати за посиланням: Хто з міністрів залишиться на своїй посаді?