Польща делегує додатково 1000 спостерігачів для участі у другому турі виборів Президента України 26 грудня.
Про це повідомив депутат Сейму Республіки Польща, член правління партії «Право і справедливість» Марек Кухцінські сьогодні на прес-конференції Львові.
Таке рішення було прийнято відповідно до домовленостей між представниками Української народної партії та польської партії «Право і справедливість».
Народний депутат, голова ЛОО УНП Олекса Гудима розповів на прес-конференції, що в ході переговорів дійшли згоди, що спостерігачів від Польщі повинно бути більше. Він також зазначив, що сьогодні мала відбутися зустріч на рівні керівників партії Юрія Костенка та Ярослава Качинського. Олекса Гудима поінформував, що ця зустріч все ж відбудеться, але пізніше, можливо, в Києві або у Варшаві.
Нардеп висловив переконання, що спільний досвід знадобиться полякам наступного року під час виборів президента та сейму. «Ми, можливо, поїдемо спостерігачами на парламентські вибори і на вибори президента Польщі», ― сказав він.
Для участі у другому турі виборів Президента України в Україну прибуде 150 офіційних спостерігачів із Польщі, не враховуючи додаткових спостерігачів.
У першому турі в Україні додатково працювало 206 спостерігачів.