Москвича Віктора Єрьоміна визнали винним в тому, що він кинув у напрямку польських уболівальників і поліцейських петарди і подряпав співробітника поліції, який намагався його затримати. Єрьомін провини не визнав і оскаржив вердикт. На початку липня апеляційний суд залишив вирок Єрьоміну без змін. Двом іншим засудженим за аналогічні дії росіянам суд замінив в'язницю умовним терміном.

«Єрьомін вже вийшов з ув'язнення і його передали прикордонникам. Зараз він перебуває в пункті для депортованих осіб. Завтра воєвода повинен підписати документи про депортацію, і ввечері він виїде на батьківщину», — сказав Нестеров.

Він додав, що за час перебування Єрьоміна у в'язниці під Варшавою він 12 разів їздив до нього, передавав речі від рідних.

Слідство стосовно ще чотирьох російських громадян, обвинувачених в участі в безладах 12 червня, триває. Прокуратура 3 липня звільнила їх з-під варти https://vgolos.com.ua/svit/news/295.html на поруки консула Нестерова, який гарантував, що при необхідності вони з'являться в Польщі для дачі свідчень.

Під час проведення чемпіонату Європи з футболу, який розпочався 8 червня і завершився 1 липня, в Польщі було затримано більше 100 російських громадян.

Понад два десятки з них опинилися в поліції у зв'язку з безладами в Варшаві 12 червня, в день матчу Росія - Польща. Більшу частину затриманих відпустили. Деякі отримали умовні терміни за використання фаєрів на стадіонах або за бійки, а когось оштрафували і депортували.

Джерело: newsru.com