Польща обґрунтовує своє рішення поширенням жуків-шкідників – про це у понеділок, 31 липня, заявив міністр довкілля Польщі Ян Шишко на спільній прес-конференції із представником державного лісового відомства Конрадом Томашевським, повідомляє DW.COM.

За словами Томашевського, його відомство «зобов'язане продовжувати захисні заходи. Ми маємо виконати план захисних заходів і це те, що ми робимо», – сказав посадовець.

Як повідомлялося, Суд Європейського Союзу у п'ятницю, 28 липня, розпорядився призупинити вирубку Польщею реліктового лісу в Біловезькій пущі до часу, поки суд розглядатиме позов з вимогою припинити вирубку.

Комітет світової спадщини ЮНЕСКО 5 липня закликав владу Польщі припинити вирубку дерев у Біловезькій пущі, яка є одним з найбільших і найдавніших лісових масивів рівнинної Європи. Він розташований на білоруській і польській територіях. Частина Біловезької пущі - польський державний національний парк - був внесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО у 1979 році, а 1992 року туди додали й білоруську частину пущі.

 

«Вголос»