Міністр закордонних справ Яцек Чапутович заявив, що безпека, розвиток і турбота про імідж Польщі – це пріоритети польської зовнішньої політики.

Про це повідомляє Польське радіо

За словами Чапутовича, у своїй закордонній політиці Польща дбає про суб’єктність, а тому зовнішньополітичне відомство надає перевагу трьом пріоритетам:

"По-перше – безпека, а отже, дії, що служать розбудові власних оборонних можливостей, зміцненню потенціалу, союзницьких відносин у межах НАТО і Європейського Союзу, активної регіональної політики. По-друге – розвиток у розумінні активності, що підтримує створення економічної і суспільної сили Республіки Польща, а в результаті – зростання добробуту громадян. По-третє – зміцнення корисного іміджу Польщі, її вірогідності в європейському та глобальному масштабі", – сказав міністр закордонних справ Яцек Чапутович.

Цього тижня міністри уряду Польщі підбивають підсумки трьох років правління партії "Право і справедливість". Тобто від 16 листопада 2015 року, коли після перемоги цієї партії на виборах присягу склав уряд Беати Шидло. Пізніше його замінив кабінет Матеуша Моравєцького.