З 25 по 27 серпня у Львові за ініціативи Департаменту з туризму Міністерства спорту і туризму (PART) за участі державного підприємства «Національний туристичний офіс» (Україна) проведе перший міжнародний тренінг для державних службовців з планування розвитку туризму в п’яти пріоритетних площинах: туристичний продукт, людські ресурси, інфраструктура, маркетинг та організаційна підтримка.

Цей проект має на меті підтримку державного управління та органів місцевого самоврядування в їхній праці з формування туристичного ринку та його просування. Також польська сторона планує передати українським чиновникам та представникам регіональних та місцевих відділень, що опікуються підготовкою «Євро-2012», свій досвід державного менеджменту туристичної галузі з метою якісного проведення в Україні заключної частини світового футбольного чемпіонату Євро-2012.

Тренінг вестимуть досвідчені експерти Польської агенції туристичного розвитку, найстарішої консалтингової фірми на польському туристичному ринку, які брали активну участь у розробці документу, що визначав напрямок розвитку туризму в Польщі на 2007-2013 роки. Ці фахівці й досі постійно консультують польські міста й регіони щодо розвитку туризму та просування нових туристичних напрямків, а також формують ефективну платформу для багатовекторного співробітництва.