У приміщенні Генерального Консульства Республіки Польща відбулась їх зустріч з представниками української вищої школи.

Польські науковці переконували українських абітурієнтів у перевагах здобування вищої освіти у Польщі. Сьогодні у РП за приблизними оцінками здобуває вищу близько 10 тисяч молодих українців. І зацікавлення в отриманні польського диплому лише зростає, оскільки на території Європейського Союзу він отримує безпроблемне визнання. Досить часто оплата за навчання є меншою, ніж в Україні, а можливості отримання стипендії з різноманітних фондів Євросоюзу набагато реальніші.

Крім цього, більшість польських ВНЗ дають можливість стажування в навчальних закладах т.зв. старої Європи, після якого випускники можуть отримати одночасно дипломи двох вузів. Та й роботу таким випускникам знайти значно легше.

Нині у польських ДВПНЗ на 60 освітніх напрямках навчається близько 90 тисяч студентів. Найближче до Львова знаходиться Східноєвропейський інститут у Перемишлі, який пропонує українським абітурієнтами здобування освіти за 11 спеціальностями. Серед них і прикладна лінгвістика, соціологія, міжнародні відносини, історія, польська та англійська філологія,політологія, архітектура тощо.