Недавно політолог Олесь Доний на одному із сайтів заявив, що за його даними на позачергових парламентських виборах певна сила з помаранчевого табору має намір залучити до роботи польських спеціалістів, які проявили себе на мерських виборах у Львові. Це можна розцінювати як безсумнівний успіх помаранчевих. Адже, якщо вірити самим же "польським спеціалістам", вони не тільки одурачили львів’ян, нав’язавши їм демагога і популіста Садового, вони також – ні більше, ні менше! – організували і провели Помаранчеву революцію!!!

Чого варті хоча б такі пасажі з інтерв’ю П. Тимоховіча, лідера цієї бригади, з дозволу сказати, «польських спеціалістів»:

«…В моїй групі народилася ідея надання виборчій кампанії Віктора Ющенка помаранчевого кольору.»;

«…Штабісти Ющенка показали нам кілька проектів білбордів та телевізійних роликів; були досить грубими, стереотипними…».

Решту, не менш сенсаційних заяв та натяків читайте в інтерв’ю.  Щиро кажучи, як на мене, то цей «польський спеціаліст» виглядає неабияким хвальком. Хоча, з іншого боку, важко не визнати, що саме польські соціальні технологи змусили Садового відмовитися від багатьох його хворобливих ідей, наприклад, від ідеї про метрополійність Львова, або від спроб змусити львів’ян проголосувати за себе, пообіцявши їм якусь відверту фігню - скажімо,  розміщення корони на ратушевій вежі і т. ін.. Треба віддати належне, це саме вони, польські технологи (а не львівські психіатри, які тривалий час піарили Садового) за допомогою популістського проекту «Самопоміч» розвели бідних львів’ян як лохів і привели у мерське крісло цього нікчему…

До речі, сам Садовий не приховував, що працює з польськими соціальними технологами. Зокрема, пан Анджей Гроховальський, працівник Міжнародного центру консалтингового навчання Грінполь (International Center of Consulting Education GREENPOL) – польської фірми під керівництвом Пьотра Тимоховіча – цілком публічно проводив т. зв. реформування газети «Поступ». Внаслідок цього реформування «Поступ» почали перетворювати на жовту газету. Садовому пояснили, що його електорат це не ті, хто думає й робить самостійні висновки, а ті, хто готовий проголосувати за торбинку гречки, а тому інтелектуальна газета йому ні до чого. Після такого неочікуваного перетворення "Поступу", його покинули найбільш креативні і самостійно мислячі журналісти, які не могли погодитися із втратою обличчя колись культової львівської газети. А згодом, після досягнення Садовим своєї цілі, він прикрив і звироднілий «Поступ» і популістську «Самопоміч». Тепер у приміщеннях колишніх районних осередків «Самопомочі» розташовані зали ігрових автоматів…

І ще декілька цікавих фактів про польских політтехнологів, які працювали на Садового і яких, як було сказано, збираються залучити до роботи на цих виборах деякі помаранчеві.

В українській пресі вже не раз писали про те, що одним із найвідоміших клієнтів компанії GREENPOL є скандальний польский политик, лідер польської партії «Самооборона» (і тут Самооборона! – Вголос) Анджей Лєппер і що бригада Тимоховіча малює імідж Лєппера за лекалами … Адольфа Гітлера!

Нам ліньки було порпатися на веб-сайті партії, тому використаємо цитату з нього, опубліковану у «Львівській газеті»: «З почуттям турботи та відповідальності за майбутнє та безпеку країни, Пьотр Тимоховіч вирішує відкрити дотепер незнані куліси навчання Анджея Лєппера в контексті харизматичних діянь Адольфа Гітлера, а також недооціненої могутності теорії та практики маніпуляції». Там же зазначений організатор заходу – Товариство «Безпечне суспільство», контактна особа – Анджей Гроховальський, разом з номером його мобільного телефону. Прес-конференції передував матеріал в газеті Zycie Warszawy, в якому Анджей Лєппер зізнається в тому, що його улюбленої книжкою є Mein Kampf Гітлера і що він полюбляє переглядати тексти Геббельса…»

Без коментарів…