Обласний центр управління надзвичайними ситуаціями Польщі попереджає: температура повітря у Мазовецькому воєводстві перевищує 30 градусів за Цельсієм.

Сьогодні, 2 серпня, температура сягатиме аж 36 градусів, передбачається сильна буря, повідомляє Wyborcza. Міське підприємство водопроводів і каналізації (МПВіК) на замовлення мерії запустило 9 водних завіс, щоб полегшити ситуацію, але на цьому ще не кінець. «Зараз ми вивчаємо прогнози погоди,– каже Марина Воєвудзька, прес-секретар MПВiК. – У зв'язку з святкуванням 73-ї річниці варшавського повстання, наші працівники будуть присутні на місцях основних заходів. Зокрема, на Марші Пам'яті, який відбудеться 5 серпня, і на Повстанській Масі наступного дня».

Інститут Метеорології та Водного Господарства застерігає від перебування на сонці з 11 до 17 години. Температура в межах 30 градусів буде зберігатися протягом кількох днів, але можемо також очікувати дуже сильних буревіїв з поривчастим вітром, що досягає швидкості навіть 80 км/год (~22 м/с).

«Ми підтримуємо запас потужності на випадок високої потреби Національної Енергетичної Системи, – говорить Патриція Гриневич, прес-секретар польської нафтогазової компанії. – На даний момент ми не очікуємо ніяких надзвичайних подій, пов'язаних зі зростанням температури».

Завтра синоптики передбачають хмарну погоду, а у другій половині дня можливий дощ.

 

«Вголос»