За його словами, «ми вийшли з того періоду, коли були великі загрози для організації Євро-2012. Тепер ми на добрій дорозі приготувань. Сподіваюся, що нас не чекають ніякі несподіванки, і підготовка Польщі та Україні буде проходити відповідно до плану».

Міністр також повідомив, що на початку наступного року відбудеться чергове засідання Польсько-Українського міжурядового комітету з Євро-2012, на якому сторони планують проаналізувати реалізацію дорожньої карти з підготовки Польщі та України до чемпіонату.

Герш відзначив, що підписана у вересні цього року дорожня карта насамперед визначає перелік справ, які необхідно вирішити для забезпечення безпеки на час проведення Євро-2012, перетину кордону між державами, молодіжних обмінів та пов'язаних інфрастуктурних проектів. «Ми зобов'язуємося довести до кордону важливу з української точки зору автостраду А4, і хотіли б, щоб до Львова від кордону також було хороше сполучення», - навів один з прикладів міністр.

Герш також повідомив, що польські власті планують найближчим часом домовитися з українськими організаторами Євро-2012 про спільні акції для рекламування чемпіонату.

«Певні дії повинні бути спільними, деякі, звичайно, будуть реалізовуватися індивідуально. Маю надію, що найближчим часом погодимо загальний пакет рекламних заходів», - сказав міністр спорту.