Роман Грицевич розповів, що центр надаватиме консультації про польський ВНЗ, проводитиме консультації щодо навчання в Любліні для українських студентів, а також сприятиме науково-дослідницькій та культурно мистецькій співпраці університетів обох країн.

Ректор Університету Марії Кюрі-Склодовської Станіслав Міхаловський розповів, що польська сторона хоче поширити співпрацю з українськими ВНЗ не лише на рівні керівництва університетів, але шляхом збільшення контактів молодих людей обох країн.

«Центр у Львові є першим нашим представницьким закладом в Україні. Якщо ця ініціатива приживеться, ми будемо проваджувати її і надалі. Дуже важливо, щоб студенти могли прийти у центр і отримати інформацію, порівняти умови та оцінити свої можливості. Цей заклад має служити для того, щоб молодь мала вибір – можливість безпосереднього контакту із джерелами інформації», – сказав Станіслав Міхаловський.

Він додав, що у Центрі УМКС у Львові проводитимуть різноманітні майстер-класи, презентації, виставки тощо. Крім того, через деякий час тут планують відкрити курси дистанційного вивчення польської мови для українців.

Директор з міжнародних зв’язків Марії Кюрі-Склодовської Мартін Голембовські додав, що центр працює на вул. Стецька у Львові. Щопонеділка всі охочі можуть тут отримати інформацію щодо навчання в УМКС безпосередньо у консультантів, а в інші дні – брошури та інформаційні буклети про навчальний заклад Любліна.

Перша інавгураційна лекція в центрі відбудеться 13-17 травня.