Про це він заявив на прес-конференції в четвер, відповідаючи на запитання про те, що сепаратисти і російські військові обшукують українських вояків, відбираючи в них «надлишок зброї».

«Ми можемо й завезти озброєння, і провести ротацію в Донецькому аеропорту, але виникає загроза життю особового складу. Тому контактна група, яка там працює, домовилася про те, щоб особовий склад, який заїжджає на територію аеропорту, безперешкодно пропускали, зокрема через блокпост так званої «ДНР», – сказав він.

За словами Полторака, остання ротація відбулася півтори доби тому і проходила «без проблем і без тих непорозумінь, які демонстрували по телебаченню» під наглядом ОБСЄ.

«Дехто критикує так зване перемир’я, але після його оголошення кількість жертв зменшилася в десятки разів. Нам потрібне це перемир’я для того, щоб підготуватися до непередбачених дій з боку і Російської Федерації, і «ДНР» та «ЛНР», – заявив він.

Як відомо, в мережі з’явилися відео- та фотоматеріали того, як російські військові з відповідними розпізнавальними знаками на формі, а також бойовики у формі «військової поліції ДНР» обшукують українських військових під час перетину блокпоста в рамках ротації в Донецькому аеропорту.