12 листопада 2009 року депутат Львівської міської ради Іван Василишин у своєму запиті просив прокурора Львова перевірити дії начальника управління комунальної власності Євгена Климковича з продажу цілісного майнового комплексу готелю "Львів".

28 листопада невідомі підпалили автомобіль депутата Львівської міської ради, члена постійної комісії з питань комунального майна та власності, члена фракції "Наша Україна" (КУН) Івана Василишина та автомобіль його дружини, які були припарковані у подвір'ї будинку на вулиці Простій у Львові, де мешкає депутат міськради з родиною.

30 листопада відбулась прес-конференція на тему: "Депутат Львівської міської ради Іван Василишин переконаний, що знає замовників підпалу його автомобілів на подвір’ї свого будинку" на якій зазначений депутат назвав можливим замовником підпалу автомобілів – начальника управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради Євгена Климковича. Климкович, за словами Василишина, погрожував йому усіма силами широкоплечої команди Садового. Також факт погроз з боку Климковича оголосив генеральний директор ЗАТ "Львів" Юрій Локатир.

Нижче подано відео виступів учасників прес-конференції.

 

 

 

 

Подивитись на фото товариша Климковича і не побачити нічого одухотвореного на фейсі можна тут. Депутатські запити Василишина переглядаються тут і тут.