Польські медіа пишуть про новий туристичний сайт України, який якнайповніше представить туристичні можливості країни. Йдеться про сайт Ukraine.ua - новий веб-сайт, що його створило Міністерство закордонних справ України. Завдяки новому порталу країна буде просувати себе за кордоном, популяризувати привабливі туристичні напрямки.

Як зазначає видання Rzeczpospolita, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив новий веб-сайт Ukraine.ua. Він зазначив, що сайт створили для того, щоб світ міг пізнати справжню Україну: креативну, динамічну та інноваційну. Країна різноманітності та чудової природи. Країна свободи та гідності. Країна, де тисячолітню історію та культуру доповнює амбіційне бачення майбутнього

Український міністр розповів, що іноземці зможуть пізнати Україну в Інтернеті, зацікавитись нею, а потім відвідати чи приїхати інвестувати чи навчатися тут.

Новий сайт надає інформацію про місця для відвідування, активний відпочинок, етнотуризм, культурну спадщину, події, місцеву кухню та історію. Користувачі Інтернету також побачать фотографії, зроблені фотографами, яких міністерство запросило до співпраці минулого літа. Вони можуть використовуватися в некомерційних цілях при просуванні країни за кордон.

Наразі веб-сайт англійською мовою, а цього року він буде перекладений французькою, німецькою, іспанською, арабською та китайською мовами.

Вголос писав про Польщу:

Півмільйона поляків виїхало за останні 20 років з країни у пошуках кращої роботи і життя