В Україні створюється перший вітчизняний блокбастер з бюджетом у 2 мільйони доларів. Фільм розповість про революційні події кінця 2004 року. Навесні автори проекту з створення першого українського блокбастеру “ПРЕ” вирішили створити документальний фільм про "помаранчеву революцію". Але згодом змінили формат фільму на художній. Авторами сценарію й акторами нової кінострічки будуть прості українці. На основі їхніх історій уже розроблена перша частина сценарію.

Первинний сюжет проекту полягає в тім, що декілька молодих людей з Києва, рятуючи свого товариша від бандитів, з’являються в день другого туру виборів у маленькому містечку за назвою Ґуля-Воля. У цьому райцентрі герої попадають у вир подій і змушені втрутитися у виборчу кампанію. Після численних пригод герої за допомогою місцевих жителів, західноукраїнських спостерігачів і шахтарів з Донбасу рятують свого товариша, беручи перемогу.

Для того, щоб одержати шанс зіграти у фільмі, потрібно надіслати анкету разом з фотографією на офіційний сайт проекту “Пре” - www.pre.com.ua. Потенційних акторів також будуть відбирати в спеціальних наметах, що будуть стояти в центрі столиці. Повноцінні проби почнуться в серпні. А вже у вересні будуть знімати сам фільм.

Зйомки фільму будуть відбуватися в різних регіонах України. Художні підсумки "помаранчевої революції" підведуть у грудні. Прем'єра фільму відбудеться на двох телеканалах: "5 каналі" і УТ-1. І вже на початку наступного року фільм з'явиться в кінотеатрах.

Кореспондент.нет