Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

«Відійшов у вічність відомий художник та громадський активіст, радник голови Рівненської облдержадміністрації Тарас Більчук», – повідомили в ОДА.

Взимку 2013-2014 років Більчук став активним учасником Революції Гідності, переживши перший розгін 30 листопада. Тоді художник отримав струс мозку. Також Більчук пережив страшні події 18 лютого.

«Під час подій на Майдані Незалежності у Києві він відважно стримував напад «беркутівців», і його, побитого і скаліченого, лікарі двічі відвойовували у смерті», – йдеться у повідомленні.
За участь у Революції Гідності Тараса Більчука нагороджено орденом «За мужність».

«Тарас Миколайович був талановитою людиною, а його картини знаходяться в приватних колекція багатьох країн світу. Але окрім всього іншого, він ще й запам'ятається своєю активною та відповідальною позицією як громадянин України, яку любив всім своїм серцем», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляється на сторінці «Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані» у «Facebook», сьогодні вранці відбулась заупокійна служба Божа в Гурбівському монастирі (Монастир на Повстанських Могилах), в урочищі Гурби біля села Зелений Дуб, Здолбунівського району, Рівненськоі області.

О 12:00 – прощання в Монастирі. 13:00 – поховання на цвинтарі села Коршів, Здолбунівського району, Рівненськоі області у рідному селі Тараса.

«Нам не вистачатиме тебе, брате! Вічна пам'ять! Герої не вмирають!», – написали на сторінці.
 

«Вголос»