Черкаський журналіст Вадим Комаров, якого у травні поточного року побили просто на вулиці, помер. Він так і не вийшов із коми.

Про трагічну подію повідомив голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні (20 червня) вночі помер черкаський журналіст Вадим Комаров, якого жорстоко побили в центрі Черкас 4 травня. З моменту нападу Вадим був без свідомості, був у стані коми”, – написав він.

За словами Томіленка, єдина версія вбивства – саме професійна діяльність.

“Він був незручним для багатьох місцевих політиків. Ставив незручні запитання про корупцію в Черкасах, торкався резонансних тем”, – сказано в заяві.

НСЖУ продовжує наполягати на проведенні спеціальних парламентських слухань із питань фізичної безпеки журналістів і свободи слова.

“Вимагаємо реального, а не декларативного, захисту прав українських журналістів! Чергове вбивство журналіста в Україні. Після демонстративно убитого в центрі Києва Павла Шеремета сумний список поповнюється новим прізвищем”, – заявив голова Національної спілки журналістів.

Як писав ‘Вголос”, поліція опрацьовує кілька версій смерті нардепа та координатора групи “Інформаційний спротив” Дмитра Тимчука. Слідчі не виключають версію вбивства.