У США на 66-му році життя помер підприємець Пол Аллен, йдеться в прес-релізі заснованої ним компанії Vulcan Inc. У 1975-му році він разом з Біллом Гейтсом заснував корпорацію Microsoft.

“З глибоким жалем ми повідомляємо про смерть нашого засновника Пола Аллена, співзасновника Microsoft … Пан Аллен помер у понеділок вдень, 15 жовтня 2018 року, від ускладнень неходжкінської лімфоми в Сіетлі”, – йдеться в заяві компанії, пише Інтерфакс-Україна.

“Усі ми, хто мав честь працювати з Полом, сьогодні відчувають невимовну втрату. Він мав чудовий інтелект і пристрасть вирішувати одні з найскладніших проблем у світі, віру в творче мислення і нові підходи”, – прокоментував смерть Аллена гендиректор Vulcan Inc Білл Гілф.

Пол Аллен народився в 1953-му році і з дитинства захоплювався електронікою. У школі, на заняттях з програмування він познайомився з Біллом Гейтсом. Зі своїм шкільним другом він зайнявся бізнесом у сфері програмування та комп’ютерної техніки. У 1975 році Аллен і Гейтс удвох заснували Microsoft, розділивши акції щодо 36% у Аллена до 64% ​​у Гейтса.

З Microsoft Аллен пішов у 1983-му році, після того, як лікарі вперше діагностували у нього рак, зберігши за собою частину акцій і місце в раді директорів. Після відходу з компанії йому вдалося перемогти хворобу. Аллен зайнявся інвестиційним бізнесом, вкладаючи кошти в технологічні стартапи. Крім того, йому належали футбольний клуб “Сіетл Сігокс” і баскетбольний “Портленд Трейл Блейзерс”.

На початку жовтня Аллен повідомив, що у нього знову діагностували рак. “За минулі дев’ять років медицина досягла значного прогресу. Лікарі налаштовані оптимістично і бачать позитивну динаміку після перших сеансів терапії”, – розповідав підприємець про свій стан.

Співзасновник Microsoft повідомив про наявність у нього ракової пухлини.

Forbes оцінював статки Аллена в $ 20,3 млрд. Він займав 44-е місце в списку найбагатших людей планети і 18-е в списку найбагатших американців.