Михайло Хміль повідомив, що він особисто був на тих дільницях, де поставили штампи «ВИБУВ» навпроти партії «Собор» не в тому місці виборчого бюлетеня.

«Я не можу сказати, що це є цілеспрямована акція, що це якісь цілеспрямовані дії. Але можливо тут більше зіграв чисто людський фактор, тому що чітких роз’яснень членам дільничних комісій так і не було надано. До речі, це помилка є по всій Україні», – наголосив кандидат в нардепи.

На його думку, проблеми зі штампами навпроти «Собору» можна більше вважати системною помилкою ЦВК.

«Якщо партія «Собор» зійшла з перегонів за 10 днів до виборчої кампанії, то бюлетені можна було надрукувати і без політичної партії «Собор». Можна більше вважати, що тут була якась системна маніпуляція на рівні всієї України, в тому числі і Центральної виборчої комісії. Якщо бюлетені друкувалися за годину до дня голосування, то чому їх не можна було надрукувати за 10 днів, знаючи, що партія вибула з перегонів», – наголосив Михайло Хміль.

Щодо перебігу кампанії в 115-му окрузі він наголосив, що кампанія була непроста.

Михайло Хміль зазначив, що він ніколи не приховував того, що в нього був обмежений фінансовий ресурс, а також обмежена можливість доступу до всіх ЗМІ. Проте, за словами кандидата в нардепи, це вочевидь тільки пішло йому на користь.

«Кампанія була непроста. Але я радий, що львів’яни розібралися в ситуації, розібралися і в політичних силах, і в кандидатах, які представляють ці політичні сили, і зробили, я рахую, правильний вибір», – наголосив Михайло Хміль.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала 26,53% протоколів з одномандатних виборчих округів Львівської області. У 115-му окрузі на разі лідирує Михайло Хміль від ВО «Батьківщина».