Сьогодні у Львові понад 20 громадських організацій та політичних партій Львівщини підписали коаліційну угоду на підтримку кандидата в президенти України Віктора Януковича.
Керівник Львівського обласного штабу Віктора Януковича Олексій Радзієвський, виступаючи перед підписантами угоди, зазначив, що дана угода підписується з метою підтримки на виборах кандидата в президенти Віктора Януковича. Він розповів присутнім, що починаючи з 2003 року, коли прийшов Янукович до влади відбулися „рішучі зміни в державі”. За його словами, всі без виключення обіцянки і програми прем’єра Януковича були виконані на 100%.
Серед партій, які підписали угоду: партія соціально-економічного розвитку України, Слов’янський народно-демократичний союз, партія мусульман України, всеукраїнська Чорнобильська народна партія „За добробут і соціальний захист народу”, Ліберальна партія України.
Виявили також бажання влитися до коаліції на підтримку Януковича ряд громадських організацій: ЛОО „Союз молоді регіонів”, ЛОО „Українська соціал-демократична молодь”, Львівська обласна федерація боксу, ГО інвалідів „Віта”, Об’єднання учасників бойових дій, ГО інвалідів війни і ЗСУ, ДЮСК „Сьогун”, рух громадських організацій Львівщини „Воля народу”, Центр молодіжних ініціатив, НДО „Нова Україна”, Всеукраїнська громадська організація „Антикорупційний форум”, Регіональна асоціація конгресу азербайджанців України, ЛОВ МБФ „Сприяння розвитку медицини”, Товариство інвалідів Львівської області, Союз організацій інвалідів України, Білоруська община у Львівській області, Російське товариство ім. О. Пушкіна та ін.
Як повідомляло агентство, 28 липня на Львівщині було створено виборчу коаліцію політичних партії на підтримку Віктора Януковича. Тоді угоду підписали 10 партій, серед яких регіональні організації Партії регіонів, СДПУ(О), „Трудової України”, „Демократичного Союзу”, НДП, НАПУ, „Відродження”, ХДПУ, а також „Жінки за майбутнє”, та „Солідарність жінок України”.