Понад 200 підприємств Львівщини зголосилися підтримати мітингуючих на майдані Незалежності в Києві, — повідомив сьогодні на прес-конференції голова координаційного центру підприємців при комітеті захисту Конституції Тарас Сосновський.
Основне завдання Координаційного центру, за словами Тараса Сосновського, є надання фінансової допомоги мітингуючим.
Координаційний центр фінансує безкоштовний проїзд усіх бажаючих на мітинг. За словами організаторів, не було жодної людини, якій було відмовлено у проїзді до Києва.
Щодня до Києва відправляють близько 300-400 людей. „І їх кількість зростає,” — зазначила голова регіонального відділення ріелторів України Ірина Яремко.
У Львові діють створені Координаційним центром добровільні народні дружини, які своєю допомогою, порадами координують мітингуючих. Ресторан „Оселя” у Львові організував постійне харчування для складу добровільних народних дружин.
Координаційний центр у Львові також сприяє поселенню львів’ян, які приїхали на Всеукраїнський політичний страйк в Києві.
Координаційний центр був створений з метою надання матеріальної допомоги людям, які перебувають на майдані Незалежності в Києві, надання інформації щодо страйкових комітетів Львова, повідомлення різної інформації щодо можливості надання транспортних послуг чи іншої допомоги.