Понад 50 людей зареєструвались для участі у грі «Львів місто майбутнього». Інтерактивна гра «Львів – місто майбутнього» відбудеться у Львові 26 – 27 лютого.
Для участі у грі буде відібрано 25 учасників. Протягом двох днів учасники матимуть змогу в командній роботі запропонувати місту п’ять креативних ідей про те, як надати Львову нової ідентичності або зміцнити наявну.

Як зазначив заступник міського голови Василь Косів, це не перша спроба місцевого урядування безпосередньо залучити молодих професійних львів’ян до вирішення питань, пов’язаних із майбутнім їхнього міста. За ініціативи Львівської міськради, темою для першої львівської гри стане доля і регенерація старого трамвайного депо та його можлива роль у творчому й мистецькому житті Львова.

«Гра «Львів місто майбутнього» – передовсім інструмент генерації ідей: гра стимулює формування нового мислення стосовно викликів, що постають перед містом у зв`язку з глобалізацією, міграцією, кліматичними змінами, урбанізацією, безпекою та соціальними потребами», – повідомив координатор гри Богдан Шумилович.

Гра складатиметься з трьох етапів: формування ідей, тестування в реальному житті та презентація результатів. Наприкінці другого дня гравці та міські фахівці таємним голосуванням відберуть найкращу ідею. Усі здобутки гравців стануть надбанням міської влади та власне громади міста.

Відбір учасників гри відбуватиметься на конкурсній основі. До участі в грі потрібно заповнити анкету, яку можна знайти на сайтах Львівської міської ради, Британської ради в Україні, Центру міської історії, а також львівських інтернет-порталах. Протягом тижня група спеціалістів відбере 25 найкращих кандидатів, які стануть учасниками гри «Місто майбутнього».

Нагадаємо, що проект гри «Місто майбутнього» розробила Британська рада. У проекті візьмуть участь 14 європейських країн. Львів став першим містом в Україні, який братиме участь у проекті. У період з червня 2008 по березень 2009 рр. у країнах – учасницях проекту «Креативні міста» заплановано провести 57 ігор.