Про це повідомив на брифінгу речник АТО Андрій Лисенко.

«У Сумах до навчальних центрів Збройних сил України вже відбули три групи — понад 100 громадян. Це переважно чоловіки 35-45-річного віку, які свого часу служили в армії», – розповів Лисенко.

Він також повідомив, що до військових комісаріатів Сумщини з проханням призвати до армійських лав звернулося близько 150 добровольців.

«Серед них чимало й жінок. Суттєву увагу під час відбору громадян до війська приділяють не тільки фізичному, а й психологічному стану», – додав Лисенко.

Також із Запоріжжя з початку першого етапу четвертої хвилі мобілізації до навчальних центрів та військово-навчальних закладів Збройних сил України відправлено 9 команд загальною кількістю понад 800 військовослужбовців, призваних за мобілізацією.

«Особливістю першого етапу часткової мобілізації є значна кількість військовозобов’язаних добровольців, які самостійно прибувають до військкоматів для призову за мобілізацією. Більшість з них має досвід проходження військової служби й мотивацію для захисту українського народу», – повідомив Лисенко.