Понад 50 тисяч осіб взяли участь у мітингу кандидата в Президенти України Віктора Ющенка у Львові.
Віктор Ющенко прибув на мітинг, який відбувся біля Львівського театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, в супроводі заступника керівника центрального виборчого штабу Ющенка, лідера БЮТ Юлій Тимошенко, а також народних депутатів з „Нашої України” Юрія Костенка, Петра Олійника, Олекси Гудими, Ярослава Кендзьора та інших.
Віктор Ющенко у своєму виступі зазначив, що діюча влада може перемогти лише завдяки розбрату серед українців. „Єдине, чим нас влада може перемогти — це розбратом. Натравити один на одного і сказати, що східняк не подібний на західника”, — сказав він.
„Я запевняю, що українці єдині. Влада буде розказувати, що ці ходять в одну церкву, а ці ходять в іншу церкву. Влада хоче сказати, що цей говорить одною мовою, а цей говорить іншою. Я буду стверджувати, що чим більше людина знає мов, тим більше мов її об’єднує”,— наголосив він.
Віктор Ющенко закликав львів’ян не боятися і зробити свій вибір 31 жовтня.
„Вони нас не залякають ні камазами, ні отрутою, не залякають нас ні пістолетами, ні зброєю. Цей народ вони нічим не залякають”, — наголосив він.
Віктор Ющенко також розповів, що у Донецьку, на центральній вулиці він зображений в есесівській формі. „Я б їм хотів сказати, що мій батько Ющенко Андрій Андрійович був в’язнем Освенціму, був в’язнем Бухенвальду, Дахау та ще трьох польових таборів і ви мені говорите, що в моїй родині можуть родитися фашисти. Так можуть діяти тільки нелюди”, — наголосив він.
Як повідомляло агентство, сьогодні о 16.16 у аеропорту Львова приземлився літак рейсу „Відень-Львів”, на борту якого до Львова прибув кандидат в президенти України Віктор Ющенко.
Разом з Віктором Ющенком до Львова також прибув представник австрійської клініки Рудольфінерхаус", який повинен був дати прес-конференцію у Львові, але завчасно відбув з Ющенком до Києва.