Передає УНН посилаючись на прес-службу "Київенерго".

"Станом на сьогодні тепло отримують 489 дитсадків (93%) та 109 (39%) медичних закладів, в тому числі пологових будинків – 12 (75%), стаціонарів – 57 (42%)", - йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби "Київенерго", цього року початок опалювального сезону для установ соціальної сфери ускладнюється різницею закупівельної і передбаченої в тарифі ціни газу. До кінця цього року збиток підприємства може становити 541 млн грн. При цьому джерело його погашення не передбачений ні в міському, ні в державному бюджетах, відзначили у прес-службі.

"...на сьогодні рішення щодо джерела компенсації різниці в тарифах на газ немає. Проект внесення змін до чинного Постанова КМУ від 22.03.2017 № 187 "Про внесення змін до положення про покладання спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення громадських інтересів в процесі функціонування ринку природного газу" вже узгоджений усіма профільними установами, крім Мінекономіки. Документ передбачає зниження коефіцієнта 1,6, за яким виробники теплоенергії закуповують газ для всіх категорій споживачів до рівня 1,2", - повідомили у прес-службі.