16 вересня у Львові біля пам‘ятника Т.Шеченку зібралося понад 500 львів‘ян на віче-реквієм, щоб вшанувати пам‘ять журналіста Георгія Гонгадзе, який зник 4 роки тому.
Акція з вшанування пам‘яті журналіста, організована ЛОО УРП „Собор”, перетворилась на політичну акцію. Учасники акції разом з партійними прапорами УРП „Собор” тримали плакати з написами: „Кучму за грати”, „Ні брехні”, „Прокуратура ― оплот хунти”, „Гонгадзе ― Апостол правди”.
З промовами виступили голова ЛОО УРП „Собор” Ростислав Новоженець, керівник Львівського обласного штабу кандидата в президента Віктора Ющенка Петро Олійник та народний депутат Ярослав Кендзьор.
Всі вони називали діючу владу злочинною і закликали голосувати за Віктора Ющенка.
Останньою виступила мати журналіста Леся Гонгадзе. Вона зазначила, що хоч і не є політиком, але погоджується з промовцями в тому, що влада злочинна.
Після виступів учасники віче-реквієм колоною пройшли вулицями Львова, повз Львівський театр опери та балету до Прокуратури Львівської області, де провели пікетування.
Учасники пікету висловили вимоги: від Генпрокуратури ― допитати головного підозрюваного у справі громадянина Леоніда Кучму, від ВРУ ― заслухати на пленарному засіданні звіт тимчасової депутатської комісії на чолі з Григорієм Омельченком, передати кримінальну справу до суду не пізніше 31 жовтня 2004 року.
Це звернення було передано в прокуратуру Львівської області.
Журналіст Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. Досі не з‘ясовані обставини його смерті.