Такі результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології та  Моніторингово-аналітичною групою «Цифра», повідомив керівник МАГ «Цифра» Назар Бойко під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

Назар Бойко розповів, що керівники 43% ОВК запровадять у день виборів у своїх комісіях  додаткові заходи безпеки. Ще 36% керівників комісій не запроваджуватимуть жодних додаткових заходів безпеки у окружкомах, 21% респондентів ще не визначились з питання безпеки у своїх комісіях.

Крім того, дослідження показало, що, на думку керівників Окружних виборчих комісій, найбільшою проблемою у день голосування на Дільничних виборчих комісіях їхнього округу може стати втручання із боку зовнішніх сил (29%), неякісні списки виборців (28%), довгі черги виборів (19%) і проблеми у підрахунку голосів та із голосуванням за межами дільниці (18 та 14%).

Нагадаємо, результати цього ж опитування показали, що кожен п’ятий із керівного складу Окружних виборчих комісій України знає інших членів комісії, які одержують матеріальну винагороду від політичних сил, що номінували їх на роботу в окружком.

Опитування проводили  30 вересня до 8 жовтня цього року. Дані збиралися за допомогою опитування методом самозаповнення (273 анкети) та опитування з використанням методу телефонного інтерв’ю (141 інтерв’ю).