Про це пише «Хроніка.інфо».

Він складається з дешевих і легко доступних інгредієнтів, і його дуже просто приготувати. Все, що вам знадобиться – це яблучний оцет, часник і мед. Кожен інгредієнт окремо має власними властивостями, але разом вони посилюються!

Переваги часникового сиропу:

Споживаючи цей дивовижний сироп щодня, ви зміцните свою імунну систему, і це знизить ваш артеріальний тиск і рівень холестерину в вашому організмі.

Цей сироп також допоможе вам боротися з інфекціями і грипом з більшою ефективністю, а також зменшить біль, викликану подагрою і артритом і багатьма іншими різними запальними захворюваннями.

Мед є першим інгредієнтом у цьому сиропі, і він дуже потужний, особливо через його антибактеріальні і протигрибкові властивості. У той час як яблучний оцет містить багато фітонутрієнтів, які можуть зупинити або запобігти судомам в ногах, а в деяких випадках навіть можуть запобігти раку.

Цей інгредієнт також містить багато лимонної кислоти, яка може допомогти в розчиненні каменів у нирках. Третій і останній інгредієнт – найкорисніший у всьому світі. Часник володіє відмінними противірусними і антибактеріальними властивостями, і тому він відмінно підходить для зміцнення імунної системи.

Ось процес приготування цього сиропу:

Вам знадобляться:

200 мл яблучного оцту

8 зубчиків часнику

200 мл меду

Як приготувати сироп:

Помістіть зубчики часнику в блендер і змішайте їх добре.

Після цього покладіть яблучний оцет і мед, змішайте суміш протягом 15 секунд.

Коли все буде готово, покладіть суміш в скляну банку і залиште в холодильнику на 5 днів.

Розмішуйте суміш кожен день, і через 5 днів сироп буде готовий до вживання.

Як його вживати:

Використовуйте сироп з водою. Вранці додайте дві ложки сиропу в стакан води і випийте суміш, на голодний шлунок. Якщо ви регулярно вживаєте цей сироп, це зміцнить вашу імунну систему, поліпшить загальний стан здоров'я, а також запобіжить безліч різних інфекцій і хвороб.