Кандидат в народні депутати від партії “Слуга народу” В’ячеслав Медяник погрожував на виборчій дільниці №27 у Дніпрі співробітникам поліції.

Відповідне відео оприлюднено в Facebook в групі Нацкорпус Дніпро.

Повідомляється, що у Дніпрі кандидат від “Слуги народу” В’ячеслав Медяник депутатом ще не став, але вже почуває себе господарем на окрузі. Медяник погрожує поліцейському вжити заходів для звільнення його керівництва.

На ньому Медяник стверджує, що до ділянки підходять незареєстровані люди і зривають плакати. У відповідь поліцейський відповідає, що не може знати, хто зареєстрований, а хто ні, і радить звернутися до голови комісії.

“Я сподіваюся, що після виборів вашого керівника вже не буде. Ми для цього все зробимо”, – заявив Медяник.

Кандидат від «Слуги народу» погрожує поліцейським на дільниці. 27 округ.

Кандидат від «Слуги народу» погрожує поліцейським на дільниціУ Дніпрі кандидат від партії «Слуга народу» В’ячеслав Медяник ще не став депутатом, але вже відчуває себе господарем 27 округу: погрожує поліцейському вжити заходів для звільнення його керівництва.Прохання поширити!Побачив порушення? Надсилай нашому @Vibory19_bot, або телефонуй (095) 002 30 81.

Опубліковано Нацкорпус Дніпро Неділя, 21 липня 2019 р.

 

Як писав “Вголос”, кум президента Росії і глава політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук в день виборів заявив, що Угода про асоціацію з Європейським Союзом нібито “знищила” економіку України.