У Вінницькому зоопарку народився первісток у родині двогорбих верблюдів. Верблюденя важить 80 кілограмів, вже підвелося на ніжки та почало харчуватися материнським молоком. Тварина здорова та почувається цілком нормально

Повідомляється на сторінці Подільського зоопарку у Facebook.

“Наші маленькі відвідувачі, побачивши новонародженого, дали йому кличку “Зік”. Первісток народився у родині двогорбих верблюдів. Потомство у тварин цієї породи з’являється на світ раз на два-три роки”, – зазначає директор зоопарку Євген Ткачик.

Вчора вранці у Подільському зоопарку у Вінниці свого синочка-первістка народила верблюдиця. У перші години після народження малюк не міг підвестися на слабкі ніжки і не ссав материнське молоко. Малюк весь час тулився до матері, щоб зігрітися, а мама намагалась лягти коло нього так, щоб не притиснути своєю вагою. Ввечері верблюжа таки змогло підвестися на ніжки і вперше спробувати материнського молочка. Сьогодні тваринка почувається цілком нормально.- Мама ставиться до малюка дуже бережно, охороняє його, – зазначає директор зоопарку Євген Ткачик. – Я гадаю, все буде добре. Хлопчик народився із вагою близько 80 кілограмів. Фізіологічно він цілком здоровий. Наші маленькі відвідувачі, побачивши новонародженого, дали йому кличку “Зік”.Первісток народився у родині двогорбих верблюдів. Потомство у тварин цієї породи з’являється на світ раз на два-три роки.

Опубліковано Подільський зоопарк Четвер, 30 травня 2019 р.

 

Також відвідувачі в захваті від малюків лам і поні. Чекають тут і приплід єнотів. А найближчим часом в планах зоопарку – знайти пару зебрі Тир.

Зазначимо, що Подільський зоопарк у Вінниці – наймолодший в Україні. У зоопарку мешкає понад 220 тварин (110 ссавців 38 видів).

Додамо, що Черкаський зоопарк поповнився совою з Харківського звіринця.