Про це на своїй сторінці пише журналіст Андрій Ковальов, повідомляє «Hromadske.tv».

«У кафедральному соборі УГКЦ у Тернополі служать Заупокійну Літургію за пластуном, героєм-воїном і журналістом Віктором Гурняком Viktor Gurniak До собору прийшло кілька тисяч мешканців Тернополя, щоб попрощається з Героєм», – написав він.

Віктор загинув 19 жовтня, коли намагався вивезти з поля бою поранених.

Віктор народився 1987 року на Тернопільщині. Працював фотографом. Співпрацював із виданням «УНІАН», «INSIDER» та «REUTERS TOMPSON». Спільно з друзями заснував фотоагенцію «LUFA». Останні півроку одягав, взував та доставляв усе спорядження для батальйону «Айдар». У вересні приєднався як боєць до цього батальйону.

22 жовтня об 11:00 відбудеться поминальна Літургія в Гарнізонному храмі св. ап. Петра та Павла. Усі охочі можуть прийти попрощатись з Віктором Гурняком.

Після Літургії домовину з тілом загиблого понесуть на Личаківське кладовище. Відтак, з 11.30 год буде часткове перекриття руху транспорту за маршрутом: пл. Ринок – вул Руська – вул Підвальна – вул Пекарська – Личаківське кладовище. До участі у похоронній процесії долучиться понад 500 пластунів.

Чин похорону відбудеться о 13.00 год на Личаківському кладовищі біля пам’ятника Пласту на Меморіалі Української Галицької Армії.

Нагадаємо, 27-річний львівський фотокореспондент Віктор Гурняк загинув у зоні проведення антитерористичної операції в неділю, 19 жовтня, у Луганській області.