Зокрема, як інформує кореспондент Вголосу, доповідаючи щодо свого вето на зазначену ухвалу, Садовий зазначив, що таким чином депутати ЛМР чинять тиск на незалежний ЗМІ. Мер назвав таку позицію депутатів недоцільною та такою, що порушує здоровий глузд.

Така відповідь Садового обурила депутатів, в сесійній залі зчинився галас.

Депутати заявляють, що рішення про виключення 22 кіосків Інтерпрес з перспективної схеми не має стосунку до журналістської діяльності. Зазначені кіоски, маючи ліцензію на продаж періодики, реалізовують цигарки неповнолітнім. Відео-докази продажу цигарок у цих кіосках на сесії міської ради демонстрували неодноразово.

«Прошу не перекручувати факти і не маніпулювати – ніхто не хоче, щоб зникли кіоски де продається періодика. Підприємець, маніпулюючи добрим ім’ям журналістів, використовуючи кіоски, пріоритетно продає цигарки», – заявив голова фракції ВО «Свобода» Маркіян Лопачак.

За словами депутата, фасад кіосків Інтерпрес займають не газети і журнали, а пачки з сигаретами.«Я постарюсь найближчим часом передати фото, де дітям продають цигарки з цих кіосків, де з фасаду не буде жодної газети», – звернувся Лопачак до міського голови.

Депутат додав, що Львівська міськрада має комунальне підприємство і газету «Ратуша», які теж мають місця продажу періодики.

«Давайте недобросовісних підприємців позбавимо цього права, а добросовісним – надамо право торгувати періодикою», – заявив Лопачак.

Як інформує кореспондент Вголосу, вето мера на цю ухвали депутати подолали силою 62 голосів.

Як повідомляв Вголос, 22 листопада із перспективної схеми розміщення малих архітектурних форм Львова депутати вилучили 22 кіоски ТзОВ «Інтерпрес».

Нагадаємо, раніше депутати Львівської міської ради подолали вето міського голови на проект ухвали «Про врегулювання питання торгівлі тютюновими виробами у тимчасових спорудах», якою заборонялось кіоскам Інтерпресу продавати сигарети.

Згодом Галицький районний суд Львова відмовив ТзОВ «Інтерпрес» у зупиненні дії ухвали «Про заборону реалізації тютюнових виробів у тимчасових спорудах, які здійснюють продаж газетно-журнальної продукції».