Діяльність "Самопомочі" є нічим іншим, як популізмом і виборчою кампанією претендента на пост міського голови Львова Андрія Садового – заявив сьогодні під час прес-конференції голова постійної комісії молодіжної політики, спорту та туризму Львівської міської ради Віталій Загайний.
"Я з радістю відреагую на якісну пропозицію від громадського об’єднання "Самопоміч" щодо вирішення тої чи іншої проблеми дитячого чи спортивного майданчика, але поки що, на жаль, подібних звернень не було. За час діяльності профільної комісії від організації "Самопоміч" не надійшло жодної реальної пропозиції чи звернення на адресу комісії.
На жаль, все відбувається ніби у паралельних світах. Як на мене, є дуже неприємними деякі заяви Андрія Івановича Садового про те, що завдяки силам "Самопомочі" врятований той чи інший майданчик від забудови. Я не здивуюся, якщо завтра з’явиться публікація про те, що "Самопоміч" доклалася до того, що сонце зійшло над Львовом. Це нагадує популізм і нічого більше, ну, окрім того, що хтось уже розпочав виборчу кампанію на посаду міського голови", – заявив В.Загайний.
На підтвердження популістської діяльності «Самопомочі» В.Загайний навів приклади двох проблемних дитячих майданчиків, за існування яких останнім часом бореться "Самопоміч". В.Загайний продемонстрував журналістам копії ухвал Львівської міської ради, за якими передано спортивні майданчики на вул. Некрасова, 55 б та на вул. Карпенця під індивідуальне житлове будівництво.
За словами В.Загайного, на ці ділянки є добросовісний набувач, є ухвали сесії і державні акти на користування. "Як виходити із ситуації, невідомо. Один варіант, запропонувати цим людям відповідну заміну. Це спадок, який залишився від минулої каденції. І, згадуючи цей факт, не можу не згадати пана Садового, який активно зараз допомагає громаді цього мікрорайону у вирішенні проблеми, на жаль, він лише тепер зауважив цю проблему", — зазначив В.Загайний.
Ухвали, прийняті 31.05.2001 року, у час, коли А.Садовий очолював депутатську групу у Львівській міській раді. «У цьому полягає вся проблема: коли вона виникала у 2001 році, то було набагато простіше її вирішити, просто не голосуючи за те, щоб ділянка попала під індивідуальне житлове будівництво. На жаль, тоді Андрія Івановича, у якого були такі ж повноваження, як і в інших депутатів, не хвилювала доля майданчика. А сьогодні досить складно підшукати адекватну заміну цій ділянці, щоб запропонувати власнику, котрий придбав цей майданчик." — зазначив В.Загайний.

ЗІК