Громадське об’єднання „Пора-90” вимагає закриття кримінальних справ проти керівника мистецького об’єднання „Дзига” Маркіяна Іващишина, порушених наприкінці 2003 ДПА у Львівській області. Про це „Контекст-медіа” повідомив голова ГО „Пора-90” Андрій Рожнятовський.
„„Пора-90” вимагає закриття цих кримінальних справ, бо віримо, що Іващищин не винний. Ми також робимо це з метою недопущення шантажу та політичних спекуляцій політичними силами та політиками на цій справі, як це було свого часу зроблено Тарасом Чорноволом”, ― сказано у заяві.
„Пора-90” заявляє, що якщо керівництво ДПА у Львівській області протягом 10 днів публічно не оголосить про те, що кримінальні справи відносно Іващищива або закриті згідно чинного законодавства за відсутність складу злочину, або їх розгляд завершено і справу передано до суду, ми готові до акцій прямої дії.
„Пора-90” висловлює переконання, якщо справу буде все ж таки передано до суду, Маркіян доведе свою невинуватість, а суд назве замовників його переслідування.