Близько 50 членів ГК „Пора” мітингують під офісом Студентського братства у Львові, в середині якого міліціонери проводять огляд.
Понад годину тому представники „Нашої України” та Студентського братства провели брифінг на якому виклали деталі сьогоднішнього інциденту у офісі Студентського братства.
„Сьогодні об 11.45 до представника міського штабу Віктора Ющенка Андріана Кліща підійшла невідома людина, яка повідомила., що у офісі Студентському братстві на вул. Глибокій, 12 закладено гранату, ― розповів журналістам заступник керівника обласного штабу Віктора Ющенка Тарас Батенко. ― Андріан Кліщ повідомив про це начальника УМВС м.Львова Михайла Курочку. Працівники СБУ, МНС та МВС оглянули офіс, нічого не знайшли і склали акт про відсутність вибухових чи інших пристроїв. Через деякий час міліція повернулася, щоб продовжити ретельний обшук приміщення. По вказівці міліції студенти почали огляд приміщення. Студент Іван знайшов в поліетиленовому пакеті під диваном, на який йому вказали, три гранати. Наразі невідомо чи це учбові чи бойові гранати. Це повинна встановити експертиза.
Керівник Львівського міського виборчого штабу Віктора Ющенка Микола Горинь, який зараз також перебуває поблизу офісу Студентського братства, заявив, що сьогоднішні події це ― відповідь влади на вчорашній студентський страйк”.
26 жовтня у Львові близько 10 тисяч студентів взяли учатсь у страйку студентської солідарності.