Громадянська партія „ПОРА” висунула вимоги до нової української влади, за виконанням яких має намір пильно слідкувати. Заяву, в якій містяться ці вимоги, оприлюднили 7 липня під час прес-конференції члени політради ПОРИ Євген Золотарьов, Андрій Юсов і Сергій Євтушенко, повідомляє кореспондент ІА „Гаряча лінія”.

Зокрема в заяві ПОРИ від української влади вимагається чітко розмежувати бізнес та владу, розпочати справжню боротьбу з корупцією, остаточно очистити ряди влади від залишків старого режиму, відмовитись до ідеї включення до президентського виборчого блоку старих політиків, які дискредитували себе, створити справжнє громадське радіо і телебачення, знати з державних посад всіх фігурантів „чорних списків ПОРИ”.

У разі, якщо влада не виконає цих вимог або хоча б активно не приступить до їх виконання до 1 вересня цього року, представники ПОРИ заявили, що готові до більш рішучих дій. Зокрема ПОРА готова перейти до акцій прямої дії, як це було зі скандалом навколо міністра юстиції Романа Зварича. За словами представників ПОРИ, у разі невиконання цих вимог з державних посад підуть всі члени ПОРИ, серед яких зокрема є заступники міністрів та радник Президента.

На питання журналістів про те, чи готова ПОРА перейти в опозицію до нової влади у разі, якщо її не почують, член політради ПОРИ Андрій Юсов зазначив, що такий варіант можливий, „але однозначно з панами Януковичем, Чорноволом, пані Вітренко нам не по дорозі”.

„Але що стосується альтернативи до багатьох хиб нової влади, то ми готові її запропонувати нашому суспільству”, - сказав Юсов.

ІА Гаряча лінія