Лікар-реаніматолог з Києва, яка підписана у мережі як Ніколь Скокова, звернулась до преидента України Володимира Зеленського та заявила, що у деяких лікарнях столиці, незважаючи на поширення коронавірусу, немає достатньої кількості масок, дезрозчинів і апаратів ШВЛ, а медперсонал не може дістатися до роботи через обмежену кількість громадського транспорту після введення карантину.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

“Ви ввели карантин. Ніхто не проти. Але дивіться яка ситуація… Більша половина лікарів, усі санітарки і 80% медсестер (яких і так дефіцит) не зможуть приїхати на роботу, тому що вони живуть за межами столиці й не мають автомобіля”, – написала медик, зазначивши, що їздити на таксі занадто дорого.

“Карантин для того, щоб підготувати медицину до можливого гіршого. За вашими словами, у лікарнях є все, ми всі готові, а по факту це брехня! З огляду на відсутність навіть мінімуму для індивідуального захисту, весь медичний персонал буде поголовно хворіти, що призведе до кадрового дефіциту. А пацієнти будуть “лікуватися” самостійно”, – додала лікарка.

Також дівчина вказала на те, що така ситуація спостерігається навіть у столичних медичних установах. “Я мовчу за периферію”, – написала вона, підсумувавши пост словами: “Пора подумати про медицину”.

Нагадаємо, що лікар з Чехії розповіла шокуючі деталі про ситуацію з коронавірусом в країні.