ГП «Пора» виконала свою передвиборчу обіцянку про те, що її депутати не будуть суміщати роботу у виконавчих органах влади.

Про це повідомив лідер фракції ГП «Пора» Петро Адамик на прес-конференції сьогодні.

Начальник управління соціального захисту населення Львівської міської ради Наталія Федорович склала повноваження депутата міськради, а депутат Анатолій Забарило пішов з посади заступника керівника управління комунального майна.

«Ми просто виконуємо одну з передвиборчих обіцянок. Ми дали можливість членам нашої фракції протягом трьох місяців з початку існування нової структури визначитись ким вони хочуть бути - якісним депутатом чи якісним чиновником», - пояснив Адамик.

Наталія Федорович зазначила, що такий вибір було зробити нелегко: «Будучи депутатом, я чулася набагато захищеніше як чиновник, як керівник управління у вирішенні багатьох питань, які стосувалися роботи управління. Це стосується популяризації тої чи іншої думки, концепції, бачення розвитку соціальної сфери у місті Львові»

«Тому дуже складно було зробити вибір: депутатство чи праця керівником управління, яке є найбільшим управління у міськраді, є найскладнішим через те, що передбачає роботу із найменш захищеними у нашому суспільстві», - додала вона.

Наталія Федорович зазначила, що такий вибір не є вимогою закону на рівні місцевих органів влади на відміну від Верховної Ради, попри це, на її думку, саме так повинні діяти партії, які вважають себе сучасними.

Петро Адамик також поінформував, що місце Наталії Федорович у раді займе Олег Білоус

Олег Білоус - член Шевченківської організації «Пори», депутат Пустомитівської міської ради.