Заява ГО "Пора":
"За достовірними даними Президенту України В.Ющенку подано для підписання проект указу про призначення Президентом Національної телекомпанії України колишнього віце-президента цієї державної телекомпанії Володимира Кметика.
Цікаво, але за інформацією з НТКУ, під час минулорічної виборчої кампанії В.Кметик намагався не випустити в ефір перший фільм про В.Ющенка, чим фактично створював перешкоди для ведення виборчої кампанії нинішнього Президента.
Щодо попередньої діяльності, то, за інформацією медійників, В.Кметик відзначився на усіх посадах помітними скандалами. Зокрема, за час перебування генеральним директором Львівської ОДТРК, проти В.Кметика було порушено кримінальну справу, кіностудію „Галичина фільм” за його
керівництва було майже доведено до краху, а Держтелерадіо за участі заступника голови В.Кметика почало активно використовувати вексельні розрахунки, з якими боролися нинішні керівники держави.
За інформацією з НТКУ, у листопаді В.Кметик звільнився з Національної телекомпанії через те, що керівник компанії О.Савенко відмовився підписати фінансові документи про виділення 6 млн. гривень мультиплікаційній студії „Мальви” на виробництво мультфільмів, автором сценарію яких був сам В.Кметик.
Вважаємо, що призначення В.Кметика на знакову для суспільства посаду - Президента Національної телекомпанії України є спробою дискредитувати Президента України В.Ющенка, який заявив про чесну владу та про нових людей у владі.