Сьогодні у Львові активісти громадянської кампанії „Пора!” провели акцію-протест „Не дай себе купити!”.
Мета акції — протест проти того, щоб влада і команда кандидата у президенти Віктора Януковича купувала шляхом підвищення пенсій і стипендій голоси виборців, — повідомив активіст „Пори!” Андрій.
Організатори акції організували театральне дійство. Четверо студентів, які залізли у картонну коробку з написом „Гуртожиток. Трійка”, мали символізувати умови прожиття студентів у гуртожитку.
Казкар тим часом розказував казку про те, як добре живеться громадянам Країни і як покращуються умови проживання, зокрема стипендію збільшили до 108 кремінчиків. Країною, однак, керує людина, яка навіть мови не знає і сиділа на „зоні”.
Казкар роздавав бюлетні, з голосами за Януковича. За один голос людині з „урни щастячка” випадає 108 кремінчиків. Коли кремінчики закінчилися, студенти у коробці, розірвали символічну картонну кімнату і сканували „Пора!” З урни в той же час вибіг чоловік із шапочкою, яку носять у місцях позбавлення волі.
Під час акції кожен бажаючий міг висловити свою думку з приводу підняття стипендії.
„Нас вразило, що влада сприймає нас за дурнів. Ми не бачимо покращення життя і розуміємо, що можемо купити за цю стипендію”, — зазначив активіст кампанії „Пора!” Андрій.