Сьогодні у Львові біля приміщення УМВСУ у Львівській області відбулась акція протесту представників Громадянської кампанії „Пора!” з вимогою „відставки міністра внутрішніх справ, губернатора Сумської області та керівництва сумської міліції”.
Акція протесту пов’язана з тим, що сьогодні, 6 серпня, о 8.15 міліція здійснила напад на студентів, які рухались по маршруту Суми – Київ. „У результаті нападу багатьох з них було тяжко побито, їх затримали, і міліція досі не дає інформацію про те, кого затримано, скільки людей затримано, що з цими людьми”, — відзначив під час пікетування приміщення УМВСУ у Львівській області представник Громадянської кампанії „Пора!” Володимир. „Відомо, що частина затриманих знаходиться у Ромнинському райвідділі, частина - у Надригайлівському, а частину - повезли у Суми”, — додав Володимир.
Акція протесту біля приміщення УМВСУ у Львівській області закінчилась затриманням одного з організаторів пікету, представника Громадянської кампанії „Пора!” Ігоря.
За словами в.о. начальника УМВСУ м. Львова Михайла Курочки, Ігоря затримали у зв’язку з тим, що заявка про організацію пікету була подана до Львівської міської ради за кілька годин до початку акції, а згідно із адміністративним кодексом України, її потрібно подавати не менш як за 2 дні. „За три години затриманого звільнять”, — відзначив Михайло Курочка.
Кілька місяців сумські студенти виступають проти об`єднання різнопрофільних університетів міста в єдиний Сумський національний університет. А 1 серпня працівники правоохоронних органів розгромили наметовий студентський табір у м. Сумах.
Участь у акції взяли близько 20 студентів.