Сьогодні, 23 червня, активісти ВГО "Пора" в межах акіції "Львове, не спи!" пікетували Львівську міську раду, вимагаючи від депутатів відхилити проект відбудови Високого замку.

"Пористи" тримали плакат з надписом "Ні відбудові Високого Замку", а також поставили біля Ратуші стенди з фотовиставки "Львів, Буняк і ми", організованої Комітетом підприємців Львівщини, на яких зображено фотографії з найбільш пошкодженими архітектурними пам’ятками, будинками та дорогами Львова. На іншому – чорному стенді – перехожі мали б ставити свої підписи проти відбудови Високого замку.

Марічка з "Пори" зазначила, що "цими фотографіями ми хочемо донести до мешканців міста інформацію, що гроші, які закладені у міській раді на відбудову Високого замку, доцільніше використати на ці пошкоджені частини міста Лева. Наш міський голова вважає, що, відбудувавши Високий замок, збільшиться потік туристів. Проте, ми запитували у керівників турфірм, чи це насправді так. Натомість вони відповіли, що туристів не так приваблюватиме новий Високий замок, як відштовхуватиме дорога до нього: старі будівлі, відсутність смітників тощо".

Ще на одному плакаті під назвою "Чорна таблиця" "пористи" написали ініціали тих, кого Любомир Буняк відніс до "чорного списку" за те, що вони виступили проти відбудови Високого замку. Сюди, зокрема, увійшли Петро Олійник, Іван Вакарчук, Микола Бевс, Оксана Бойко, Юрій Бойко, Ярослав Дашкевич, Ігор Калинець, Тетяна Крушельницька, Зеновій Мазурик та інші.

ЗІК